YOU & OIL KI Масло за зајакнување на имунитет

Еликсир кој е формулиран со скапоцена мешавина на есенцијални масла од камфорово дрво, чајно дрво, чубрика и мајчина душица, инфузирани во бадемово масло. Оваа комбинација го зајакнува имунолошкото здравје. Судоритичните својства на маслото од чајно дрво, го зајакнуваат и стимулираат имунолошкиот систем да ја зголеми неговата способност да се бори против инфекција.

Се  препорачува за возрасни и деца над 6 години.

  • You&Oil KI стимулира одредени точки во телото со лесно триење, со цел да се разбудат внатрешните извори на телото. Есенцијалните масла го забрзуваат дотокот на кислород во клетките на телото, што го подобрува метаболизмот и телесните регенеративни процеси.

730 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.