НА ПОПУСТ 20%

ZHIYUN SMOOTH-XS (Pink ) стабилизатор

Бренд: ZHIYUN
Механизам кој користи различни оски за стабилизација на камера, смартфон или друг уред за сликање или снимање видео. Гимбалите се користат за да се осигура стабилност и глатки движења при создавање на фотографии и видеа.

3,990 ден

Опис

ZHIYUN SMOOTH-XS GIMBAL Pink
 Stabilizer: Following Deviation in Motion State Max: ± 0.3°; Standard: ± 0.1°; Min: ± 0.05°
 Following Deviation in Static State Max: ± 0.04°; Min: ± 0.01°
 Tilt Mechanical Range Standard: 290°
 Roll Mechanical Range Standard: 268°
 Valid Payload: 200±35g
 Charging Time: ~3h
 Battery Runtime Max: 5.5 h
 Weight: 555g

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.