BEAR POWER КРЕМА ЗА ЛИЦЕ ЗА ПРОТИВ БРЧКИ ЗА МАЖИ

50мл

ЗАТЕГНУВАЊЕ • ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ
ЕКСТРАКТ ОД ЖЕНШЕН • ХИАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА • МЕД

720 ден

Опис

Оваа крема е силен лек за против брчки која помага да изгледате помладо и да ја вратите својата самоувереност.

Органскиот женшен, кантарионот, заедно со хиалуронската киселина и пантенолот имаат длабиснко подмладувачки ефект, видливо намалуваат брчки и помагаат да се подобри тенот на кожата. Медот од Камчатка ја храни и хидрира кожата, збогатувајќи ја со витамини кои го подобруваат тенот. Црвеното мечкино грозје има антиоксидантно дејство и ја заштитува кожата од надворешни влијанија.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на лицето и нежно масирајте сѐ до целосно впивање.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.