CARRERA GO Тркачка Стаза 4.9m Super Mario Kart 6+

  • Супер забавна мега тркачка стаза со должина од 4,9 метри.
  • Во главна улога се безвременските Super Mario и Luigi со своите картинзи, овластени лично од Nintendo
  • Составете 3 различни стази од кои едната со вистински LOOP, каде вашите јунаци се превртуваат за 360 степени.
  • Со бројачи на кругови за секој натпреварувач. За да се знае кој победил!
  • Декоративни реклами за да се добие впечаток на вистинска трка.
  • Сетот содржи и два управувачи со специјално TURBO копче.
  • Се е вклучено за веднаш да може да се игра. Со вклучен струен адаптер.
  • Димензија на сетот 158*68 цм.
  • За деца од 6 години нагоре
  • Сразмер 1:43.

7,780 ден

Опис

YouTube видео за карактеристиките на : Carrera GO Mario Kart Mach8

https://youtu.be/qAXsv31ZhGM

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.