НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 18%

COLOSSUS NUTRI PRO MIX

  • Сила 900W.
  • Брзина од 13.000-16.000 вртежи/мин (една брзина).
  • Функции: мели,сецка,дроби,меша.
  • Со апаратот одат: 3 сада (една голем и два мали),плус капак со рачка,два капаци за чување на свежина,сечило за мелење и сечило за блендирање.

4,499 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.