COLOSSUS Сет од 5 ножеви со стакло

  • Сет квалитетни ножеви со стакло.
  • Ергономски дизајн на рачките што ги прави ножевите лесни за ракување.
  • Комбинација на рачката со пластика и не ’рѓосувачки челик.
  • Ножевите се ислучиво остри.
  • Материјалот се состои од не ’рѓосувачки челик.
  • Во комплетот се наоѓаат следните ножеви: готварски нож 20,3 цм; нож за сечење леб 20,3 цм; нож за сецкање 20,3 цм; нож од 12,7 цм; нож од 8,9 цм;

2,900 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.