DABOV KENYA – NESPRESSO® COMPATIBLE CAPSULES

СО НОТИ НА СЛИВА | ШУМСКИ ПЛОДОВИ | КАФЕАВ ШЕЌЕР

Волшебна средба со уште едно класично потекло на кафе.

Брзо патување во Африка со совршена шолја кафе.

450 ден

Опис

10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.