DR. WOLZ Collostrum Immun Капсули

Dr.Wolz ColostrumImmun е првокласен колострум кој се добива со обработка на првото млеко добиено од крави од Нов Зеланд. Со технолошка обработка на ова млеко, доаѓа до концентрирање на имунолошки протеини.

Капсули за одржување на добро општо здравје во период на физички напор и сезонските промени на годишните времиња.

Пакување: 125 таблети

1,250 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.