ЛОЛА И ЈАС

  • Автор: Кјара Валентина 
  • Возраст: 6+ 
  • Година на издавање: 2023
  • Број на страни: 36
  • Јазик: Македонски

600 ден

Опис

Посебно пријателство изградено од мали нешта: прошетки во паркот, голем див костен,

најубавите ќофтиња на светот од Марио, излети на море. И сликарот Микеланџело,

мразулци во ноздрите, пица на каучот, шпионски и авантуристички филмови.

Кога постојат вакви пријателства, човек може повторно да ја пронајде радоста.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.