Marco Polo II: In the Service of the Khan Друштвена игра

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 60-120 мин
  • Возраст: 12+
  • Издавач: Hans im Glück 

5,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.