MEDELA Personal Fit Flex Connector Конектор за Solo

Конектор за единечна електрична пумпа за гради Solo na Medela.

1,400 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.