ROYAL CANIN® Fit 32 Храна за мачки

10 кг

6,630 ден

Опис

Клучни карактеристики / придобивки:

• Оптимален хранлив профил

• Здрава тежина

• Намалување на косата

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.