ROYAL CANIN® Indoor Cat 10кг+2кг ГРАТИС

Royal Canin Indoor 27 Cat е специјално развиена за да ги задоволи уникатните нутритивни потреби на мачињата кои живеат дома. Содржи висококвалитетни L.I.P. протеини од избрани, лесни за варење извори на протеини со висока биолошка вредност. Ова помага во намалување на интензитетот и мирисот на столицата.

Royal Canin Indoor 27 Cat исто така содржи специјални нутритивни влакна како псилиум, кои помагаат во регулирање на дигестивниот систем за да се осигура дека поголемите влакна можат лесно да се движат низ системот, за разлика од тоа да го натераат вашето маче да повраќа. Заедно со умерени содржини на масти, ова допринесува за тоа вашето маче да ја задржи идеалната тежина на телото и така да живее здраво.

7,255 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.