ROYAL CANIN® Kitten Храна за мачиња до 12 месеци

400гр

505 ден

Исчисти

Опис

Клучни карактеристики / придобивки

• Поддршка на имунолошкиот систем

• Здрав раст

• Здравје на дигестивниот систем

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.