ROYAL CANIN® Mini Adult Храна за кучиња

2 кг | 8 кг

1,555 ден4,950 ден

Исчисти

Опис

Клучни карактеристики:

• засилен вкус

• сјајно крзно

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.