.ROYAL CANIN® Persian Adult Храна за мачки

10 кг

400 гр | 10 кг

 

5,487 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• Здравје на долга коса

• Намалување на косата

• дигестивни перформанси

Дополнителни информации

ТежинаНедостапно
Пакување (mg, g, kg)

10 кг, 400 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.