.ROYAL CANIN® Persian Adult Храна за мачки

10 кг

400 гр | 10 кг

 

6,199 ден

Исчисти

Опис

Клучни придобивки:

• Здравје на долга коса

• Намалување на косата

• дигестивни перформанси

Дополнителни информации

ТежинаНедостапно
Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.