ROYAL CANIN® Yorkshire Terrier Adult Храна за кучиња

1,5 кг

1,310 ден

Опис

Клучни  придобивки:

• Здравје на крзното

• Ги задоволува претрупаните апетити

• Поддршка за здраво стареење

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.