Шах со Бах е-книга

e-книга во пдф формат

Стихозбирка за деца и возрасни што ја сакаат (или сакаат да ја засакаат) музиката од авторот Владимир Мартиновски, со илустрации на Зоран Кардула.


50% од средствата од продажбата ќе бидат донирани за арт и музикотерапија за деца со посебни потреби

 

150 ден

Опис

ШАХ СО БАХ

  • Владимир Мартиновски – „Шах со Бах… и други песни за деца што ја сакаат (или сакаат да ја засакаат) музиката“
  • Илустрации: Зоран Кардула
  • Категорија/жанр: Книга за деца; сликовница
  • Едиција: Корија
  • Формат: електронска книга (пдф)
  • Број на страници: 74
  • Јазик: македонски
  • Издавачка куќа: Чудна шумa

 

Упатство за симнување на е-книга : по купувањето, ќе добиете линк за симнување на е-книгата кој можете да го искористите само еднаш. Линкот за симнување треба да го искористите во рок од 15 дена.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.