Тепих

Земја на потекло Белгија.

Состав: 70% волна и 30% полиестер.

23,050 ден51,230 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.