TESLA Рачен Блендер 200 W

  • Моќност 200 W
  • Број на нивоа на брзина Еден
  • Лесно чистење
  • Отстранливо вратило
  • Должина на кабел (cm) 115
  • Тежина (кг) 0,5
  • Димензии 65 x 65 x 350

690 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.