TUC TUC & FRIENDS Кревет Constellation

Tuc Tuc Constellation 2 во 1 од 0 месеци до 15кг

Креветчето за заедничко спиење tuc tuc е идеално за да спиете со вашето бебе и да уживате во сите предности на заедничкото спиење со целосна безбедност.

Нашето креветче за заедничко спиење е иновативно креветче со двојна функција:

1.- креветче за ко-спиење за првите месеци од бебето, но со големина поголема од вообичаената, што ја зголемува неговата употреба подолго време

2.-игралиште, каде што бебето ќе се забавува играјќи во безбеден простор за ваш душевен мир.

Tuc Tuc Constellation 2 во 1 има ултра лесна алуминиуска рамка

Одговара на сите типови на кревети

Вклучува душек и постелнина

Прилагодување на висината во 7 позиции

Сите ткаенини се отстрануваат и може да се перат

Tuc Tuc Constellation 2 во 1 има ултра лесна алуминиуска рамка

Димензии (отворено): 94*64*80см

Димензии (затворено): 94*57*14см

13,260 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.