UFC Performance Rush Boxing Gloves Grey Бокс ракавици

Ракавиците  за тренинг  на UFC Pro Performance Rush се дизајнирани за тренинг за почетници и средно тренирање. Карактеристиките вклучуваат конструкција на Maya PU, заштита од зглоб од леана пена, материјал од дланка и систем за затворање на зглобот со кука-јамка.

Димензии на ракавици:

  • 14oz – 17×28,5×10,3СМ
  • 16oz – 18x29x10.5CM
  • 18oz – 18,3х29,5х11СМ

3,490 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.