URIAGE BARIEDERM CU/ZN СПРЕЈ

За дневна нега на оштетена и иритирана кожа на подрачја кои влажат (прегиби)
• Ја смирува и обновува кожата на телото
• Смирува и прочистува
• Без парабени, без парфеми, без сапуни , хипоалергии

100мл

481 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.