URIAGE EAU THERMALE – LIPSTICK Стик за усни

Негува и штити
Шеа путерот носи интензивна исхрана за исушените усни, заштитувајќи ги од надворешни агресии. Маслото од пореч делува на враќање на оштетените и ослабени усни.

255 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.