URIAGE H.A Booster Серум 30мл

Овој H.A бустер серум кој содржи 1,5% чиста и природна хијалуронска киселина делува на знаци на дехидрација (фини линии, непријатност, заматен тен итн.). Неговата удобна и ултра лесна текстура се топи на кожата за да ги врати природните механизми на хидратација. Како резултат на тоа кожата е полна, измазнета и хидрирана.

Го подобрува квалитетот на кожата за вистински ефект.

1,090 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.