URIAGE HYSEAC ГЕЛ ЗА МИЕЊЕ ЛИЦЕ

Наменета за хигиена на масна кожа и кожа подложна на акни
• Нежно чисти, смирува, навлажнува,
• има нежен мирис
• Без парабени , без парфеми, безсапуни, хипоалергени, некомедогени
500мл

922 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.