URIAGE HYSÉAC – MAT Крем за масна и комбинирана кожа

  • Матизира
    Збогатен со екстракт , овој крем содржи моќно и долгорочно средство за регулирање на серумот.
  • Навлажнува
    Термалната вода Uriage и глицеринот обезбедуваат оптимална влажност на кожата.
  • Ги затегнува порите
    Овој производ ја намалува големината на проширените пори и дава  затегната текстура на кожата.

761 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.