COLOSSUS Соковник

  • Сила 800W
  • Посебен сад за сок и отпадок
  • Вкупен капацитет на садот до 0,5Л
  • Сигурносен систем за заклучување
  • 2 брзини
  • Копче на вртење
  • Едноставен за користење

4,358 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.