DABOV ETHIOPIA – NESPRESSO® COMPATIBLE CAPSULES

СО НОТИ НА СМОКВА | КАЈСИЈА | ПРАСКА

Уживајте во уникатниот овошен вкус и арома во кафе.

Киселоста е изразена, но избалансирана.

450 ден

Опис

10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.