FABBYGO Вентилатор

HM 8601 B

  • Моќност: 60 W
  • Напон: 220-240V~50Hz
  • 3 брзини
  • Состав: метал, пластика, гума

 

2,600 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.