❤️HELIOCARE 360 Airgel SPF 50+ Пена со SPF 50+, 60мл

Heliocare 360 ​​Airgel SPF 50+ е високо иновативен ултра лесен мус за пена со напредни филтри и систем за биоштит кој обезбедува широк спектар заштита од UVA, UVB, видлива светлина и IR-A. Збогатен со Fernblock FC за моќна антиоксидантна активност и активни супстанции кои ги поправаат оштетувањата од сонцето, како што се оштетување на ДНК и предвремено стареење на кожата. Збогатен со антибактериска и антимикробна технологија, се препорачува за чувствителна кожа склона кон акни. Погоден за сите типови кожа и за поголема површина како тело и раце.

890 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.