NATURA SIBERICA LAB BIOME Антиоксидантен Серум

Овој серум за лице помага да се спречи активност на слободните радикали, истовремено активирајќи ја енергијата на кожата.

Активни состојки, ферментирани екстракти од северна дива капина и дива малина кои му помагаат на микробиомот на кожата.

  • Бакар, цинк и магнезиум комплекс  комбинација од есенцијални минерали кои ја оставаат кожата измазнета и со намалени брчки, исто така успорувајќи ги и процесите на стареење.
  • Ниско и високо-молекуларна хиалуронска киселина  моќен навлажнувач на кожата, спречува појава на фини брчки.

540 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.