ORGANIC SHOP COCOA Пилинг за тело од какао и шеќер

Пилинг за тело, направен со органски какао путер и природен шеќер, инстантно ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи на неа прекрасна чоколадна арома.

99,54% состојки од природно потекло

325 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.