НА ПОПУСТ 9%

Renolux Baby Количка “Travelling”

0+месеци

 • Мултифункционална количка модел чадорче, соодветна за деца од раѓање натаму.
 • Подесив потпирач за грб во повеќе позиции се до целосно лежечка позиција.
 • Меко поставен потпирач за глава кој може да се вади.
 • Покрив со провидно прозорче.
 • Подесив потпирач за нозе.
 • Сигурносни ремени со  позиции за подесување.
 • Голема шопинг корпа за ствари.
 • Џеб за ствари на задниот дел на количката.
 • Покривка за дожд.
 • Лесно склопување.
 • Димензии на отворена количка : 47,5*82*103цм
 • Тежина : 7.4 kg

4,590 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.