RIMMELl WONDER LUXE MASCARA EXTREME BLACK Маскара

413 ден

Опис

Маскара која овозможува инстант зголемен волумен.

Содржи 4 луксузни масла за нега и тоа: арганово, масло од маракуја, камелија и плод од марула. Долготрајна е и има формула која е отпорна на згрутчување и размачкување.

Екстремно црна. Дерматолошки и офталмолошки тестирана.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.