ROYAL CANIN® Maxi Puppy Храна за кучиња

15 кг

5,004 ден

Опис

Клучни придобивки:

• поддршка на имунолошкиот систем

• поддршка на дигестивниот систем

• долг раст, умерена енергија

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.