НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 19%

ST. BARTS DRESS

Едноставен и комотен фустан за долгите летни денови, а со можност да се менува изгледот и постојано да го носите на поинаков начин.

100% ЛенA simple and comfortable dress for these long summer days; designed to be altered and worn in different ways.

100% Linen

Available in beige, black and aquamarine

3,705 ден

Исчисти

Опис

Size  Chest Half  Hips Half to the ground
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm     104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm     107cm

Дополнителни информации

Боја

Црна

Величина

L-XL, SM

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.