ST. BARTS Фустан

Едноставен и комотен фустан за долгите летни денови, а со можност да се менува изгледот и постојано да го носите на поинаков начин.

100% Лен

4,590 ден

Исчисти

Опис

Table of measures

Size Chest Weist Hips Half to the ground
S/M 82-90cm 62-70cm 90-98cm     104cm
L/XL 90-98cm 70-78cm 98-106cm 107cm

 

Дополнителни информации

Боја

Црна

Величина

L-XL, SM

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.