UFC Muay Thai Style Training Gloves Black/Red Бокс ракавици

Ракавици за тренинг обука UFC Premium True Thai се дел од специјалната колекција дизајнирана во срцето на Тајланд инспирирана од оддавање почит на тајландското наследство на мешани боречки вештини. Оваа кожена ракавица од А класа има повеќе од 1 “слоевита EVA заштита од пена, сигурен ременски систем, антимикробна подлога што ја отфрла влагата и перфориран материјал на дланката.

Димензии

  • 6oz – 14,5×23,5x9CM
  • 8oz – 14.8x24x9.5CM

2,640 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.