URIAGE DS Гел миење на иритирана кожа

  • За космати делови на тело подложни на иритации, црвенило и перутење

729 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.