NATURA SIBERICA LAB BIOME Налепници за околу очи против темни кругови

Ферментирани екстракти од северна капина и дива малина помагаат во поддршката на микробиомот на кожата. Тие ја зголемуваат отпорноста на вашата кожа на ефектите од урбаниот начин на живот, го подобруваат сјајот и регенерацијата на кожата, додека ја одржуваат здравата кожа и помагаат да го задржите вашиот природен младешки изглед.

  • Кофеинот Помага да се затегнат фините линии и да се намали или елиминира отечената кожа.
  • Витамин Е Додава моќен ресторативен ефект.

945 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.