.ROYAL CANIN® Kitten Храна за мачиња до 12 месеци

10 кг

5,065 ден

Исчисти

Опис

Клучни карактеристики / придобивки

• Поддршка на имунолошкиот систем

• Здрав раст

• Здравје на дигестивниот систем

Дополнителни информации

Пакување (mg, g, kg)

10 кг, 400 гр

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.