ROYAL CANIN® Mini Adult Храна за кучиња 8кг+1кг ГРАТИС

Клучни карактеристики:

• засилен вкус

• сјајно крзно

4,950 ден

Исчисти

Дополнителни информации

ТежинаНедостапно
Пакување (mg, g, kg)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.