НА ПОПУСТ 17%

ROYAL CANIN® Urinary S/O Ветеринарна храна за мачки

  • Помага во растворање на сите видови струвитни камења.
  • Разредувањето на урината ја прави урината помалку подложна на формирање на камења од струвит и калциум оксалат.
  • Помага во намалување на концентрацијата на јони кои придонесуваат за формирање на кристали.
  • Намалено ниво на магнезиум, природна компонента на кристалите на струвит.

1,280 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.