TEFAL Кутлача

 

  • МАТЕРИЈАЛ ИЗДРЖЛИВ НА ВИСОКИ ТЕМПЕРАТУРИ
  • ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ И ОСОБЕНО ПОГОДНА ЗА КОРИСТЕЊЕ СО ТЕФЛОНСКИ САДОВИ

199 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.