.ROYAL CANIN® Maltese Adult Храна за кучиња

1,5 кг

 

1,345 ден

Опис

Клучни придобивки:

• Здрава кожа

• Намалување на столица и мирис

• Ги задоволува претрупаните апетити

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.