Лето 2023

Подготви се за неверојатно лето! Без разлика дали остануваш дома или одиш на одмор, искористи го максимумот од сезоната со нашите фантастични онлајн производи. Откриј широк асортиман на летни неопходни работи по супер цени.

Климите на Tesla  ќе ти обезбедат свежина и удобност во твојот дом или канцеларија.  Креирај убава атмосфера на своите забави и релаксации со звучник, кој гарантира кристално чист звук и високо квалитетно слушање на твојата омилена музика. И доколку си го средуваш домот  не заборавај на теписите кои ќе го надополнат стилот и удобноста на твојот простор. пилинзи за тело за целосна нега на твојата кожа кои ќе ја ослободат од мртвите ќелии и ќе придонесат  за хидрација и блескав изглед.

Заштити ја твојата кожа од штетните сончеви зраци со нашите креми за заштита од сонце, достапни во различни степени на заштита и формули прилагодени за секој тип на кожа. Во исто време, не заборавај да се потопиш во светот на литературата со нашата богата селекција на книги.

Нема да можеш да одолееш на нашите модерни слушалки, кои ти овозможуваат да уживаш во музиката без граници, каде и да се наоѓаш.

И покрај сите овие уживања, тука се и моментите за забава и опуштање со нашата понуда на алкохолни пијалоци за летните забави.

Не губи време, направи си нарачка и започни го летото со најдобрите производи за 2023 во нашата онлајн продавница.

1.TESLA 12000 BTU inverter 6.1/ Инвертер Клима

SHOP NOW

2. CeraVe Хидратантна крема за лице spf30 52 мл

 

SHOP NOW

3.XIAOMI Mi Smart Speaker Звучник

 

SHOP NOW

4.Renolux Baby Количка Travelling

SHOP NOW

5. Тепих

SHOP NOW

6. Siora Пилинг за тело Just Peachy 250 ml

SHOP NOW

7. Quixo Mini Сложувалка

SHOP NOW

8.GORDON’S Pink Џин

 

SHOP NOW

9.XIAOMI Buds 3T Pro White Слушалки 

SHOP NOW

10. CLEMENTONI Интерактивен Воз 

SHOP NOW

11. Pouffes 100% Памук Рачно изработени Табуретки Сива

SHOP NOW

12.Моќта на навиките 

SHOP NOW

13. TESLA Рачен Блендер 600W

SHOP NOW

14. BIBS Blush Сет Стаклено шише 225ml

SHOP NOW

15. XIAOMI Mi Bluetooth Speaker Blue Bluetooth Звучник

SHOP NOW

16. LAVAZZA Машина за кафе 

SHOP NOW

17. HELIOCARE 360° GEL OIL-FREE SPF 50 SUNSCREEN Гел за заштита од сонце 50мл

SHOP NOW